שקוף

איך בוחרים מוצרי חשמל אונליין

בשנים האחרונות אזרחים רבים רוכשים מוצרי חשמל אונליין. בהתחלה זה נראה מסובך ואף מורכב אך עם הזמן הלקוחות הבינו שזה תהליך שהוא קל לביצוע והעובדה שמוצרי החשמל מגיעים לבית הלקוח תוך זמן קצר, הופכת את כל התהליך לכדאי ומאד נוח.

בחירה של מוצרי חשמל אונליין

היתרון באתר האינטרנט הוא שיש בו את כל הקטגוריות ולכן קל מאד לעבור בין הקטגוריות השונות ולבחון את המוצרים שקיימים בו. אם מחפשים לדוגמה מכונת כביסה, אפשר לראות את הדגמים השונים, הייחודיות של כל אחד מהם, לכמה קילוגרם מתאימה כל מכונה, רמה אנרגטית, שמו של היצרן, תקופת האחריות והעלויות.

לאחר שנחשפים לכל המידע קל הרבה יותר לקבל החלטה על מכונת הכביסה שתהיה המתאימה ביותר לכל משפחה, שהיא תיכנס בנוחות לנישה המיועדת למכונת הכביסה ושהפתח שלה הוא בכיוון הפתיחה הנוח יותר ימינה או שמאלה.

השוואת מחירים באינטרנט

אפשרות נוספת היא להיכנס ולהשוות מחירים למוצר ספציפי זהה בכמה אתרים. כך אפשר לראות את המחירים בכל אתר לדגם הרצוי ולשקול את הרכישה באתר הזול יותר, או בזה שמציע אספקה מהירה.

לעיתים מזמינים מוצר הביתה כיוון שהנוכחי התקלקל כמו לדוגמה מדיח כלים. כיוון שקיימת חשיבות של אספקה מהירה, הבחירה נופלת על החברה שהלוגיסטיקה שלה היא המהירה ביותר.

מוצרי חשמל אונליין

קניית מוצרי חשמל בדרך הקלה

האופציה הנוחה ביותר היא לשבת בכורסה בסלון ולגלוש באתרי האינטרנט שמציעים מוצרי חשמל איכותיים של היצרנים המובילים בעולם. כך אפשר לראות באופן הברור ביותר את מלוא המידע על כל מוצר. בדרך זו אפשר לקבל החלטה אם מוצר מסוים מתאים ללקוחות, לא מתאים, אם כדאי מוצר גדול יותר, קטן יותר וכו'.

את הנתונים קל לראות הן מהמחשב הביתי והן מהסמרטפון. הלקוחות מעדיפים לרכוש on line   במקום לנסוע למרכזים מסחריים שונים כדי להיכנס לאולמות התצוגה של המשווקים השונים. זה מצריך נסיעה למקומות הומי אדם, בדרכים שיש בהן עומסי תנועה, חיפוש חנייה ועוד. כל התהליך הזה הפך למיותר ורוב הציבור מעדיף את הנוחות על פני ההסתובבות ובזבוז הזמן.

כאשר כל המידע נגיש ויש אפשרות לשלם באינטרנט באופן מאובטח בכרטיס אשראי ואף לחלק זאת לכמה תשלומים, הנוחות היא מקסימלית ולכן אפשר תוך פרק זמן קצר מאד לסמן את האופציה המתאימה ולשדר את ההזמנה.

שירות היא מילת המפתח

היתרון כאשר מזמינים מוצרי חשמל באינטרנט הוא בכך שמיד לאחר התשלום, מקבלים מידע רציף מהגורמים השונים באתר אינטרנט. מתקבל אישור להזמנה, חשבונית וגם מועד אספקה צפוי. מרגע זה יש רצף של הודעות על כל מה שקורה עם ההזמנה.

לדוגמה מודיעים שהמוצר נאסף מהמחסן והוא מועבר להפצה, צפי לגבי יום האספקה, תיאום שעת האספקה, מידע לגבי הגעת הטכנאי במידת הצורך להפעלת המכשיר החשמלי, תיאום מנוף אם מדובר במוצר גדול כמו מקרר שיש להעלות לקומה גבוהה ועוד.

המאמר פורסם באדיבות פורטל הדיגיטל https://comitogo.co.il

לעוד מאמרים שמעניינים