שקוף

לא רק תואר – חמישה קורסים מעולים לרכישת מקצוע מבוקש

המטרה של כל מי שנרשם ללימודים היא לקבל מידע רב ככל האפשר ובתום הלימודים לעסוק בתחום הנלמד כשכיר או לחלופין כעצמאי. יש סטודנטים שהדבר היחיד שמעניין אותם הוא שיהיה להם תואר אקדמי למקצוע מבוקש ממוסד מוכר להשכלה גבוהה, זה מתחיל בתואר ראשון, לאחר מכן תואר שני וכן הלאה. לעומת זאת יש סטודנטים רבים שמה שחשוב להם הוא לימוד של מקצוע בתחום שבו הם מוכשרים.

קורסים מעולים לרכישת מקצוע מבוקש

בהתאם לכישורים ולהכוונה המקצועית שקיבל כל סטודנט מהמומחים בנושא מסלולי הלימוד השונים, הסטודנט נרשם ללימודים בהתרגשות רבה כיוון שברור לו שזה אחד הצעדים החשובים ביותר בחייו.

קורס מכטרוניקה

אחד הקורסים המעניינים ביותר הוא קורס מכטרוניקה המשלב לימודים בכמה תחומים כמו מכניקה ואלקטרוניקה ברבדים רבים. מעבר לסקרנות הרבה בתחום כה מאתגר לומדים הסטודנטים במהלך השנתיים של לימודי הנדסאי גם קורס חשמלאי מוסמך. מדובר בצורך בסיסי עבור כל מי שעוסק בתחום זה וכאשר יש את התעודה הזו הסטודנט יכול לעסוק בקשת רחבה של תחומים.

מקצוע מבוקש

אדריכלות נוף

אוהבי הטבע ישתלבו באופן מעולה בקורס אדריכלות נוף שבו הם ילמדו כיצד לתכנן את הנראות של גינות ציבוריות או גינות פרטיות וזאת על פי תנאי השטח, המיקום הגיאוגרפי, האקלים, גודלו של המרחב, צמחייה רב עונתית, סוגי העצים ועוד. בכל מקום ההתאמה היא שונה ולכן מדובר בעבודה מגוונת המעניקה סיפוק רב למי שעוסק בה.

פרסום ושיווק דיגיטלי

הפרסום והשיווק במציאות העכשווית הוא בהיבט הדיגיטלי ובקורס זה לומדים מקצועות חדשים כמו בניית אתרים, קידום אורגני, קידום ממומן, שיטות חדשניות לפרסום באמצעו פלטפורמות מפתיעות ועוד. כל מי שמסיים קורס מרתק זה יכול להשתלב בעבודה במשרדי שיווק דיגיטלי באחת המחלקות הפעילות והתוססות, או לעבוד כפרילנס באחד מהרבדים שהוא המעניין ביותר לאותו אדם. מדובר בתחום שהוא מתפתח כל הזמן ויש בו המון חידושים ודרכים מעניינות להתמודדות מול הגורמים המובילים כמו גוגל והרשתות החברתיות.

הנדסאי בניין

הנדסאי בניין שמסיים את הלימודים יכול לעסוק בכמה תחומים מרתקים בתחום זה כמו להיות מהנדס אזרחי שעוסק בתכנון מבנים חדשים הן פרטיים והן ציבוריים, חישובים שונים של קונסטרוקטור כמו עומס ויסודות וגם ניהול ופיקוח הנדסי של פרויקטים בכל סדר גודל הן כשכיר והן כעצמאי.

אדריכלות ועיצוב פנים – מקצוע מבוקש

אחד התחומים שיש להם דרישה גבוהה מאד ברשויות השונות ברחבי הארץ, אצל לקוחות פרטיים וגם אצל גורמים ציבוריים הוא אדריכלות ועיצוב פנים. הסטודנטים לומדים את אופן התכנון של מבנה שגובהו הוא עד ארבע קומות על כל המשתמע מכך. לומדים את רזי עיצוב הפנים תוך התאמה אופטימלית לכל חלל ולכל מרחב. יש כאלה שלאחר הלימודים פונים לעבוד במשרדי אדריכלים או עיצוב פנים, אחרים עוסקים בכך כעצמאים ורבים עובדים ברשויות המקומיות או האזוריות בוועדות המעניקות היתרי בנייה על פי הקריטריונים המקומיים.

לעוד מאמרים שמעניינים