שקוף

3 מקומות מושלמים לדייט

בני זוג ששוחחו בצ'אט, בהודעות ווטסאפ וטלפונית מחליטים לא אחת שהגיע הזמן להיפגש. אך היכן להיפגש ואיפה לבלות בדייט הראשון ומהם המקומות המושלמים לדייט זו שאלת השאלות.

מקומות מתאימים לדייט הראשון

בהתאם למקום המגורים של שני בני הזוג, המגמה היא לקבוע מפגש במקום שנוח לשניהם להגיע אליו. כיוון שזהו המפגש הראשוני, יש חשיבות לשיחה ראשונית, לראות זה את זה ולהכרה מעט מעמיקה יותר. לכן במקרים רבים בוחרים בני הזוג להיפגש בבית קפה או במסעדה. הרצון הוא למצוא מקום שקט יחסית ולכן פאב או מועדון הם מתאימים פחות.

מחפשים פינה שקטה בבית הקפה, משוחחים וגם נהנים מארוחה טובה. באופן טבעי בתחילת השיחה יש מבוכה אשר מתפוגגת לאט לאט ובמקרים רבים מהר מאד נוצרת תחושה שמכירים אדם זה כבר תקופה ארוכה ולא מדובר בפגישה הראשונה. לאחר המפגש הראשון, כל אחד מבני הזוג יגבש חשיבה אם הוא מעוניין להמשיך ולהיפגש או שאין התאמה, אין נושאי שיחה משותפים ולכן לא נראה עתיד יחד.

מפגש במופע סטנד אפ

צחוק הוא פעולה שמשחררת ומפיגה מתחים ולכן אחד הרעיונות המוצלחים ביותר הוא להזמין כרטיסים לאחת מהאופציות של הופעת סטנדאפ בעיר המגורים או במקום קרוב וכך להכיר זה את זה ברגעים הכי טובים והכי מצחיקים של החיים. אם שני בני הזוג אוהבים ליהנות מהופעות טובות שיש בהם רגעי צחוק מתחילתו של הערב ועד סופו ויש המון רגעים קסומים שבהם הסטנדאפיסטית מדברת בדיוק על כל מה שקורה לכל אחד מהם בחיי היום יום, ההצלחה היא מטאורית. בני הזוג נהנים מאד לאורכו של כל המופע, הם נהנים לראות שגם הצד השני מאושר ולכן ההופעה הזו מאד מקרבת ביניהם ופותחת ערוץ תקשורת מוצלח.

לאחר ההופעה הכיפית הם במצב רוח מרומם ולכן במקרים רבים הם ייכנסו לאחד מבתי הקפה באזור כדי ליהנות מארוחה טובה או יאכלו משהו קליל, כדי להכיר הרבה יותר טוב זה את זה לאחר הורדת החסמים הראשוניים.

מקומות לדייט

טיול בשבת בבוקר

ישראלים רבים אוהבים מאד לטייל במקומות שונים ברחבי הארץ. כאשר בני זוג מכירים זה את זה במקום העבודה, באתר היכרויות או בכל מקום אחר, אחת השאלות הראשונות שנשאלות היא לגבי התחביבים. אם שניהם אוהבים לטייל בשבתות, אחת ההצעות היא לצאת לטיול משותף. הם מחליטים יחד על מקום קסום שהם מכירים, או מקום שהם רוצים לטייל בו וקובעים את מועד המפגש.

כשיוצאים לטייל בשטח, ביום אביבי ונעים, מרגישים חופשי לשוחח על נושאים שונים וליהנות מהטבע. מפריחה נהדרת, מפלים שוצפים או נחלים זורמים, תלוי במיקום הגיאוגרפי שלהם. המקומות האלה מאפשרים לבני הזוג שיחות נינוחות ולכן זו דרך מעולה להיכרות אישית ראשונית.

האהבה לטבע סוללת לא אחת את הדרך להמשך הזוגיות, כיוון ששני בני הזוג מוצאים נושאים לשיחות משותפות.

המאמר פורסם באדיבות פורטל הלייף סטייל https://liveit.co.il/

לעוד מאמרים שמעניינים